„W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej jako: rozporządzenie RODO), PLAYWAY S.A., informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest PLAYWAY S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bluszczańskiej 76 lok. 6, 00-712 Warszawa, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 535535311.

  2. Podany przez Ciebie adres e-mail przetwarzamy w celu realizacji usługi newsletter, polegającej na przesyłaniu informacji o spółce bezpośrednio na Twój adres poczty elektronicznej. Nie zbieramy i nie przetwarzamy żadnych innych danych osobowych w celu realizacji usługi newsletter.

  3. Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail przetwarzamy za Twoją wyraźną zgodą. Możesz ją odwołać w dowolnym dla siebie czasie.

  4. Twoje dane osobowe mogą być przekazane jedynie partnerom technologicznym i prawnym, którzy świadczą dla nas usługi lub wykonują zlecenie (podmioty przetwarzające). Korzystamy z usług jedynie sprawdzonych partnerów, którzy wdrożyli zabezpieczenia danych osobowych w związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia RODO. W przypadkach prawnie uzasadnionych, dane osobowe mogą być przekazywane organom administracji publicznej.

  5. Twój adres e-mail zostanie niezwłocznie usunięty z naszej bazy danych po złożeniu odwołania zgody na jego przetwarzanie.

  6. Masz prawo do żądania od nas dostępu do Twoich danych osobowych.. Możesz także żądać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  7. PLAYWAY S.A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD). Dane kontaktowe do IOD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr tel. 508151343.

  8. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajduje się w zakładce „polityka prywatności” na stronie www.playway.com”

Na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422), spółka Playway S.A z siedzibą w Warszawie, zwana dalej Playway, publikuje poniżej regulamin Newslettera:

REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Playway na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, dowolna przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, wydarzeniach i nowościach w produktach i usługach Playway poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Subskrypcja newslettera polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik do formularza udostępnianego przez Playway na stronie internetowej. Subskrypcja newslettera przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Playway nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Rezygnacja" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.

7. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej newslettera następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

8. Klient subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez Playway za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika.

9. Playway zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.

10. Zapisując się na newletter, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych (adresu e-mail), w celu otrzymywania informacji inwestorskich od PLAYWAY S.A. Więcej informacji w zakładce polityka prywatności na stronie www.playway.com.